O Firmie

P.W. "alu-MIMET" jest uznanym producentem wyrobów metalowych - z aluminium i stali. Opieramy swoje możliwości techniczne na profesjonalnych Firmach produkujących budowlane profile konstrukcji aluminiowych: ALUPROF .
Produkowane przez nas wyroby obejmują rozwiązania związane z prefabrykowaniem i montażem następujących systemów aluminiowych:
  • okna, drzwi i witryny termoizolowane
  • okna, drzwi i witryny bez termoizolacji
  • drzwi i ściany przeciwpożarowe
  • ściany osłonowe
  • dachy przeszklone
Firma zajmuje się konstrukcjami nietypowymi opartymi na rozwiązaniach z aluminium, jak również budową konstrukcji dźwiękoizolacyjnych dla maszyn i urządzeń mechanicznych wywołujących hałas, budując przyjazne otoczenie warunków pracy.
Wycena w/w zakresów robót jest dokonywana na podstawie zapytań ofertowych i przedstawianych nam dokumentacji technicznych - zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Rozwój, współpraca

Aby sprostać stale rosnącym oczkiwaniom naszych klientów ciągle doskonalimy nasz park maszynowy i nieustannie szkolimy załogę. W najbliższym czasie planujemy rozbudowę i modernizację naszej hali produkcyjnej:
Nowa hala produkcjna alu-MIMET
Zapraszamy do współpracy z nami!
Współpracujemy z wieloma firmami z branży budowlanej, wielko- i małopowierchniowej oraz branży drogowej. Firma nasza chętnie nawiąże współpracę w tych dziedzinach z nowymi kontrahentami.